Правова охорона торговельної марки
на аромати парфумів в ЄС


Охорона парфумів, як об’єктів права інтелектуальної власності є досить важливим питанням для збереження значних інвестицій даної індустрії та задля захисту від підробок. Саме тому, за час розвитку відповідної індустрії, з’являються і нові способи охорони прав на аромат парфумів. Так, реєстрація певного аромату, як торговельної марки ...детальніше.

14 серпня 2020 І Індустрія: мода

Правова охорона парфумерних виробів
як об’єктів права інтелектуальної власності


Парфумерна індустрія досягла значного розвитку через підвищений попит з боку споживачів, проте питання можливості правової охорони парфумів залишається високо дискусійним через відсутність певної гармонізації щодо режиму правової охорони таких виробів. Протягом останніх років дана сфера бізнесу зіткнулась ...детальніше.

12 серпня 2020 І Індустрія: мода

Договірні відносини у сфері моди

Одним з важливих питань індустрії моди є вироблення конструкції ефективної реалізації права інтелектуальної власності для розвитку власного бізнесу. Звичайно, одними з важливих інструментів для здійснення цієї мети є укладання договорів, спрямованих на набуття, зміну або припинення майнових прав на об’єкти інтелектуальної власності, метою яких є використання прав на результати інтелектуальної діяльності ...детальніше.

15 червня 2020 І Індустрія: мода

“Модна” судова практика країн-членів ЄС
із захисту авторських прав


Розглядаючи охорону авторських прав в сфері моди неможливо оминути визначні судові суперечки, які містять цікави приклади застосування судами норм законодавства. Показові справи були розглянуті судами держав-членів ЄС, таких як наприклад Франція, Італія, Нідерланди та інші ...детальніше.

5 червня 2020 І Індустрія: мода

Авторське право як інструмент
для охорони прав у сфері моди


Продовжуючи ознайомлення із засобами охорони прав дизайнерів на власну продукцію в індустрії моди пропонуємо розглянути авторське право як можливий інструмент належного забезпечення своїх прав. На сьогоднішній день охорона авторських прав в різних країнах відрізняється, однак існують певні загальні принципи, які забезпечуються в усіх країнах ...детальніше.

5 червня 2020 І Індустрія: мода

Промисловий зразок як інструмент
для охорони прав у сфері моди


Розібравши головні аспекти охорони авторських прав в індустрії моди, пропонуємо перейти до не менш цікавого та корисного засобу охорони – промислового зразка. Охорона шляхом реєстрації продукту як промислового зразка є досить популярною практикою. Зробити висновок про те, що ...детальніше.

27 травня 2020 І Індустрія: мода

Як охороняються результати творчості у сфері моди

Стрімкий розвиток індустрії моди змушує по новому поглянути на правове регулювання даної сфери як в Україні, так і в світі. За ширмою успіху багатьох відомих брендів приховується не тільки творча складова по створенню видатних предметів одягу та аксесуарів, а й значна робота юристів щодо забезпечення правової охорони об'єктів інтелектуальної власності на українському та світовому ринку. Важливою складовою ...детальніше.

27 травня 2020 І Індустрія: мода