Назва аудіовізуального твору як предмет судових спорів

Аудіовізуальний твір є сукупністю окремих творів і одночасно самостійним об'єктом авторських прав, який не тотожний сумі його складових елементів.  Така двоїста природа аудіовізуальних творів зумовлює виникнення спорів не тільки з приводу кола авторів такого твору, але й з приводу належності результатів інтелектуальної діяльності, які увійшли до складу такого твору. Ситуацію ускладнює невизначеність такого поняття, ...детальніше.

24 липня 2020 І Індустрія: аудіовізуальне мистецтво

Договірні аспекти використання об’єктів права
інтелектуальної власності у кінематографії


Точно визначити коло осіб, задіяних у процесі зйомки кінострічки та вклад кожного з них у створення певного фільму, завдання не з легких. Колективне мистецтво у сфері кіноіндустрії дозволяє отримати багатогранний та різноплановий твір, який може вражати грою акторів, музичним супроводом, комп’ютерною графікою тощо, проте не дає змогу ...детальніше.

22 липня 2020 І Індустрія: аудіовізуальне мистецтво

Кіноіндустрія та інтелектуальна власність

Протягом тривалого часу кіно визнається однією з найважливіших форм мистецтва, яке має значний соціальний, культурний та економічний вплив на розвиток людства. Сама кінематографія вже давно перетворилась на масштабну індустрію міжнародного значення, котра впливає на розвиток культурного середовища майже всіх країн світу, завдяки значним показниками дохідності і створенню робочих місць ...детальніше.

20 липня 2020 І Індустрія: аудіовізуальне мистецтво